KIM JESTEŚMY

White Berg TFI S.A. jest towarzystwem funduszy inwestycyjnych, wyspecjalizowanym w zarządzaniu zamkniętymi funduszami inwestycyjnymi. Nasze doświadczenie to szerokie wykorzystanie konstrukcji FIZ, FIZ AN oraz FIZ NFW. Wieloletnia współpraca z renomowanymi zewnętrznymi kancelariami prawnymi i podatkowymi oraz firmami specjalizującymi się w audycie i wycenie aktywów, pozwala na profesjonalne i długofalowe konstruowanie oraz zarządzanie strukturami inwestycyjnymi.

Jesteśmy aktywni na rynku od 2009 roku a nasz zespół to osoby z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w polskich i międzynarodowych instytucjach finansowych. Nasz zespół przeprowadził dziesiątki transakcji oraz współtworzył setki funduszy inwestycyjnych.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Naszą filozofią inwestycyjną jest wzrost wartości kapitału poprzez generowanie oczekiwanych zwrotów dla Inwestorów. W całym procesie, bezpieczeństwo i płynność inwestycji, są kluczowymi parametrami. Najbardziej jednak zależy nam na budowaniu zaufania naszych Klientów i bezpieczeństwie powierzonych nam środków. Oferujemy naszym Klientom rozwiązania inwestycyjne szyte na miarę ich oczekiwań oraz dostosowane do otoczenia prawnego i rynkowego.

Zarządzamy funduszami inwestycyjnymi zamkniętymi inwestującymi w nieruchomości i wierzytelności, które nie są skorelowane z publicznym rynkiem akcyjnym i nie ulegają wahaniom wynikającym ze zmienności tego rynku. Inwestorzy korzystający z tego typu rozwiązań są świadomi ograniczonej płynności w krótkim czasie, rekompensowanej powtarzalnym wynikiem generowanym z posiadanych przez fundusze aktywów.

ZESPÓŁ

PARTNERZY